Zmień rozmiar czcionki:
Zmień kontrast:

Współpraca z Uczelnią Łazarskiego

Z przyjemnością informujemy, że Pan profesor Jerzy Szaflik podpisał umowę o współpracy z renomowaną, prywatną Uczelnią Łazarskiego. Zakres współpracy obejmować będzie nauczanie okulistyki studentów nowopowstałego Wydziału Medycznego tej placówki. Wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne odbywać będą się na terenie Centrum Mikrochirurgii Oka Laser w Warszawie i prowadzone będą przez naszych wybitnych specjalistów.

Uczelnia Łazarskiego rozpoczęła kształcenie lekarzy, jako pierwsza niepubliczna placówka w Warszawie i druga w Polsce. Studia lekarskie na Wydziale Medycznym uczelni wyróżniają się indywidualizacją procesu nauczania i mają elitarny charakter. Zajęcia są prowadzone w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technicznych. Niewielka liczba studentów przywraca relację mistrz-uczeń, która jest kluczowa do zdobycia i pogłębienia przez przyszłych lekarzy gruntownej wiedzy oraz odpowiednich nawyków zawodowych.

Prof. Jerzy Szaflik jest znany w kręgach medycznych z nowoczesnego spojrzenia na relacje nauczyciel akademicki – student. Jego pionierskie osiągnięcia medyczne wsparte najnowocześniejszą techniką dopełniają optymalne warunki leczenia pacjentów. Przyszli lekarze okuliści będą, więc dzięki tej współpracy zdobywać nie tylko szerokie horyzonty zawodowe, ale też przyswoją sobie nowoczesną formułę relacji z pacjentami.