Zmień rozmiar czcionki:
Zmień kontrast:

Skoryguj wzrok przed… długim weekendem

  „Odmrażamy” laserowe korekcje wad wzroku w CMO Laser. Wizyty kwalifikacyjne do zabiegów umawiamy już na 9 czerwca 2020. Pacjenci, którzy pomyślnie przejdą kwalifikację, mogą poddać się zabiegowi następnego dnia. Pozwoli to wykorzystać długi weekend (11-14.06) na spokojną rekonwalescencję po korekcji, a od kolejnego tygodnia oglądać świat bez wad!

Uwagi:

  • Wizyta kwalifikacyjna trwa około dwóch godzin. Składa się na nią szereg badań okulistycznych i konsultacja okulistyczna z lekarzem, który wykonywać będzie zabieg.
  • Na dwa tygodnie przed badaniami kwalifikacyjnymi należy zaprzestać noszenia miękkich soczewek kontaktowych (i na cztery tygodnie przed wizytą w przypadku noszenia soczewek twardych). Soczewki tymczasowo zmieniają kształt rogówki, co może zafałszować wyniki badań.
  • Z uwagi na konieczność farmakologicznego rozszerzenia źrenicy, przez kilka godzin po badaniach kwalifikacyjnych wykluczone jest prowadzenie Prosimy o wybór innej formy transportu na i po wizycie kwalifikacyjnej.

W CMO Laser dobieramy metodę laserowej korekcji wady wzroku indywidualnie do potrzeb danego Pacjenta (optymalną dla danego przypadku).

Zapraszamy do zapisów na wizyty kwalifikacyjne.

Zapisy realizujemy:

  • telefonicznie pod nr tel.: (22) 654-68-06, 654-67-81, 826-65-66,
  • elektronicznie – przez system rejestracyjny dostępny pod linkiem,
  • oraz mailowo pod adresem: info@okolaser.com.pl.

W przypadku zapisu elektronicznego prosimy o zaznaczenie opcji „zabieg korekcji laserowej na drugi dzień”. W przypadku zapisu telefonicznego i mailowego, prosimy o przekazanie informacji o chęci wykonania zabiegu w dniu 10 czerwca 2020.

Zapraszamy!