Zmień rozmiar czcionki:
Zmień kontrast:

Skoryguj wzrok 10 listopada – przed długim weekendem 11-15 listopada

Laserowe korekcje wad wzroku pozostają dostępne w CMO Laser. Zapraszamy na wizyty kwalifikacyjne do zabiegów. Pacjenci, którzy pomyślnie przejdą kwalifikację, mogą poddać się zabiegowi. Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku będą wykonywane także 10 listopada 2020. Pozwoli to wykorzystać długi weekend (to aż pięć wolnych dni – od środy, w którą przypada Święto Niepodległości 11 listopada, do niedzieli 15 listopada) na spokojną rekonwalescencję po korekcji, a od kolejnego tygodnia oglądać świat bez wad!

Uwagi:

  • Wizyta kwalifikacyjna trwa około dwóch godzin. Składa się na nią szereg badań
    okulistycznych i konsultacja okulistyczna z lekarzem, który wykonywać będzie zabieg.
  •  Na dwa tygodnie przed badaniami kwalifikacyjnymi należy zaprzestać noszenia miękkich soczewek kontaktowych (i na cztery tygodnie przed wizytą w przypadku noszenia soczewek twardych). Soczewki tymczasowo zmieniają kształt rogówki, co może zafałszować wyniki badań.
  • Z uwagi na konieczność farmakologicznego rozszerzenia źrenicy, przez kilka godzin po badaniach kwalifikacyjnych wykluczone jest prowadzenie pojazdów mechanicznych. Prosimy o wybór innej formy transportu na i po wizycie kwalifikacyjnej.
  •  W CMO Laser dobieramy metodę laserowej korekcji wady wzroku indywidualnie do potrzeb danego Pacjenta (optymalną dla danego przypadku).

Zapraszamy do zapisów na wizyty kwalifikacyjne. Zapisy realizujemy:

Zapraszamy!