Zmień rozmiar czcionki:
Zmień kontrast:

Jak skorzystać z infolinii?

Szanowni Państwo,

z uwagi na obowiązujący stan epidemii skutkujący ograniczeniem możliwości bezpośredniego dostępu do świadczeń medycznych uprzejmie informujemy, że

Centrum Mikrochirurgii Oka Laser uruchamia infolinię dla osób potrzebujących konsultacji okulistycznych.

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

Aby umówić poradę telefoniczną prosimy o kontakt pod

nr tel. (22) 654 68 06.

W wyznaczonym czasie dyżurujący lekarze skontaktują się z Państwem. Podczas rozmowy telefonicznej, po przeprowadzeniu wywiadu, lekarz udzieli porady wraz z zaleceniami. Jeżeli bezpośredni kontakt ze specjalistą okaże się konieczny, w przypadku braku przeciwwskazań epidemiologicznych, również drogą telefoniczną zostanie umówiona wizyta.

Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym każdy z pacjentów CMO Laser przed wizytą proszony jest o dezynfekcję rąk, włożenie maseczki ochronnej oraz wypełnienie ankiety dotyczącej wywiadu epidemiologicznego. Pielęgniarka dokonuje również pomiaru temperatury metoda bezkontaktową.

Wszystkie procedury wykonywane są zgodnie z wytycznymi GIS, MZ, Wojewody, Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Konsultanta Krajowego ds. Okulistyki.

Wizyty i zabiegi wykonywane w Klinice przeprowadzane są przy zachowaniu wszelkich dostępnych środków bezpieczeństwa epidemicznego.

Informujemy, iż dane osobowe, w tym dane dotyczące stanu zdrowia, które zostaną przekazane przez Państwo w trakcie korzystania z bezpłatnej infolinii, wykorzystane zostaną przez CMO Okolaser, jako administratora danych osobowych, wyłącznie w celu udzielenia profesjonalnej porady lekarskiej w trakcie trwającego połączenia.

Rozmowy prowadzone za pomocą infolinii nie będą utrwalane.

Więcej informacji na temat infolinii.