Zmień rozmiar czcionki:
Zmień kontrast:

Centrum Jaskry w Warszawie przyjmuje Pacjentów

 

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od lipca 2020 ponownie dostępne są konsultacje okulistyczne w Centrum Jaskry w Warszawie. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr 22 825 38 57. Placówka stosuje wszystkie konieczne środki ochrony epidemiologicznej.

Centrum Jaskry to otwarta w 2019 roku specjalistyczna przychodnia okulistyczna dedykowana diagnostyce i leczeniu jaskry, drugiej najczęstszej przyczyny utraty wzroku w Polsce. Placówka powstała z inicjatywy prof. Jerzego Szaflika, twórcy współczesnej warszawskiej szkoły okulistycznej i założyciela CMO Laser w Warszawie. Centrum Jaskry to wykwalifikowana kadra lekarska – specjaliści o ogromnym doświadczeniu w wykrywaniu i terapii jaskry oraz innych chorób oczu, a także najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny. Ośrodek dysponuje między innymi nowatorską, opartą o sztuczną inteligencję platformą e-jaskra, służącą do wykonywania badań przesiewowych w kierunku jaskry. Placówka znajduje się przy ul. Grzybowskiej 6/10 w Warszawie.

Więcej informacji nt. Centrum Jaskry w Warszawie na jej stronie internetowej. Kontakt pod nr tel.: 22 825 38 57 lub 22 654 68 06 albo drogą mailową: kontakt@centrumjaskry.pl.